Kontakta oss

Postadress:  Verbum AB, Box 22543, 104 22 Stockholm

Besöksadress: Kungsholmstorg 5, Stockholm

Fakturaadress:  Verbum AB, FE 5111, 838 77 Frösön

Kundservice: 08-743 65 10

Reception, huvudkontor: 08-743 65 00,

-post: info@verbum.se

Önskar du bli författare hos oss? Lämna ett manusförslag!

Org nr: 556010-2526, m oms reg. -nr/VAT No. SE556010252601
 

Marknad och sälj

Pauline Riccius

Pauline Riccius

Marknads- och försäljningsdirektör

pauline.riccius@verbum.se

08-743 65 07

Håkan Nilsson Verbum

Håkan Nilsson

Kundansvarig

hakan.nilsson@verbum.se

08-743 65 14

Daniel Larsson

Daniel Larsson

Kundansvarig

daniel.larsson@verbum.se

010-199 034 054

Mikael Rörseth

Mikael Rörseth

Analyschef

mikael.rorseth@verbum.se

08-743 65 31

Katarina Stene

Katarina Stene

Chef Relationsmarknadsföring, Projektledare PR och Digitala tjänster

katarina.stene@verbum.se

08-743 65 23

Karin Lindberg Verbum

Karin Lindberg

Webbredaktör

karin.lindberg@verbum.se

08-743 65 25

Anette Hellstrom

Anette Hellstrom

Projektledare tidningar

anette.helltstrom@verbum.se

08-743 65 01

Åsa Svedin

Åsa Svedin

Projektledare bok, Projektledare Frälsarkransen

asa.svedin@verbum.se

010-199 34 09

Åsa Mattsvåg

Databasansvarig, Projektledare Matrikeln

asa.mattsvag@verbum.se

08-743 65 55

Nina Rydh Malmqvist

Nina Rydh Malmqvist

Produktionsledare

nina.malmqvist@verbum.se

08-743 65 06

Utgivning

Jonas Eek Verbum

Jonas Eek

Utgivningschef

jonas.eek@verbum.se

08-743 65 51

Kristina Wänblom Verbum

Kristina Wänblom

Redaktionschef

kristina.wanblom@verbum.se

08 - 743 65 38

Birgitta Axelsson Verbum

Birgitta Axelsson

Förlagsredaktör

birgitta.axelsson@verbum.se

08-743 65 16

Åsa Ulfvebrand Verbum

Åsa Ulfvebrand

Projektledare

asa.ulfvebrand@verbum.se

08-743 65 21

Sara Grant

Sara Grant

Redaktör

sara.grant@verbum.se

010-199 34 16

Sofie Kalodimos

Sofie Kalodimos

Digital redaktör

sofie.kalodimos@verbum.se

010-1959692

Maria Sjöström

Maria Sjöström

Förläggare

maria.sjostrom@verbum.se

019-1993430

Kyrkans Tidning

Inger Wallin

Chefredaktör

inger.wallin@kyrkanstidning.se

010-199 34 08

Brita Häll

Brita Häll

Andreredaktör

brita.hall@kyrkanstidning.se

010-199 34 63

Cecilia Jaensson Wallan

Cecilia Jaensson Wallander

Reporter

cecilia.jaenssonwallander @kyrkanstidning.se

010-199 34 60

Lennart Lundberg

Lennart Lundberg

Reporter

lennart.lundberg@kyrkanstidning.se

010-199 34 57

Barbro Matzols

Barbro Matzols

Reporter

barbro.matzols@kyrkanstidning.se

010-199 34 58

Kristoffer Morén

Kristoffer Morén

Reporter

kristoffer.moren@kyrkanstidning.se

010-199 34 74

Gudrun Råssjö

Gudrun Råssjö

Reporter

gudrun.rassjo@kyrkanstidning.se

010-199 34 52

Kajsa Söderberg

Kajsa Söderberg

Reporter

kajsa.soderberg@kyrkanstidning.se

010-199 34 78

Församlingstidningar

Ewa Wirén

Sara Grant

Redaktör

sara.grant@verbum.se

010-199 34 16

Kristina Lindh

Kristina Wänblom

Redaktionschef

kristina.wanblom@verbum.se

08 - 743 65 38

Sändaren

Annika Ahlefelt

Annika Ahlefelt

Chefredaktör

annika.ahlefelt@sandaren.se

010-199 34 53

Per Erik Lund

Per Erik Lund

Redaktionschef

pererik.lund@sandaren.se

010-199 34 79

Christina Larsson

Christina Larsson

Reporter

christina.larsson@sandaren.se

031-693 238

Ledning

Henriette Zeuchner

Henriette Zeuchner

VD

Pauline Riccius

Pauline Riccius

Vice VD, Marknads- och försäljningsdirektör

pauline.riccius@verbum.se

08-743 65 07

Jonas Eek

Jonas Eek

Utgivningschef

jonas.eek@verbum.se

08-743 65 51

Lotta Petersson

Lotta Petersson

Produktionschef

lotta.petersson@verbum.se

010-199 34 85

Mikael Rörseth

Mikael Rörseth

Analyschef

mikael.rorseth@verbum.se

08-743 65 31

Katarina Stene

Katarina Stene

Chef Relationsmarknadsföring, Projektledare PR och Digitala tjänster

katarina.stene@verbum.se

08-743 65 23

Inger Wallin

Inger Wallin

Chefredaktör

inger.wallin@kyrkanstidning.se

010-199 34 08

Kristina Wänblom

Kristina Wänblom

Redaktionschef

kristina.wanblom@verbum.se

08 - 743 65 38